The Manor
1+1
vanaf 50 m²
от 185 000 €
8 indelingen
8 appartementen
Блок A
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
190 000 €
3 800 € / м²
Блок A
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
195 000 €
3 900 € / м²
Блок B
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
185 000 €
3 700 € / м²
Блок B
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
185 000 €
3 700 € / м²
Блок C
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
185 000 €
3 700 € / м²
Блок C
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
185 000 €
3 700 € / м²
Блок D
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
190 000 €
3 800 € / м²
Блок D
Oppervlakte:
50.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
195 000 €
3 900 € / м²
2+1
vanaf 80 m²
от 245 000 €
10 indelingen
10 appartementen
Блок A
Oppervlakte:
80.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
255 000 €
3 188 € / м²
Блок A
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
260 000 €
3 059 € / м²
Блок B
Oppervlakte:
80.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
245 000 €
3 063 € / м²
Блок B
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
245 000 €
2 882 € / м²
Блок C
Oppervlakte:
80.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
245 000 €
3 063 € / м²
Блок C
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
245 000 €
2 882 € / м²
Блок D
Oppervlakte:
80.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
255 000 €
3 188 € / м²
Блок D
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
260 000 €
3 059 € / м²
Блок E
Oppervlakte:
80.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
245 000 €
3 063 € / м²
Блок E
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
245 000 €
2 882 € / м²
Over het wooncomplex
Landschapsontwerp, Receptie, Multi-systeem airconditioners, Parkeren, 7/24 bewaking, Ingebouwde keukenapparatuur (kookplaat, afzuigkap, oven), Buitenzwembad, Turks stoombad, Sauna, Sportterrein, Kinderspeeltuin en terras, Generator, Boilers, Mengkranen en kranen zullen eersteklas zijn van merken, Stalen deur bij de ingang, Smart home-systeem