LAKE TERRACE VILLAGE
1+1
vanaf 56 m²
от 155 500 €
2 indelingen
2 appartementen
Блок D
Oppervlakte:
61.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
155 500 €
2 549 € / м²
Блок D
Oppervlakte:
56.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
155 500 €
2 777 € / м²
2+1
vanaf 85 m²
от 262 500 €
3 indelingen
3 appartementen
Блок B
Oppervlakte:
104.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
265 500 €
2 553 € / м²
Блок B
Oppervlakte:
110.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
262 500 €
2 386 € / м²
Блок F
Oppervlakte:
85.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
280 500 €
3 300 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 10733 m2, 2+1 duplex (38 appartementen), 1+1 (8 appartementen), 24 woningen aan het meer.
Zwembad voor volwassenen en kinderen, binnenzwembad met jacuzzi en terras,
Parkeren en overdekte parkeerplaats,
24-uurs beveiliging,
Hamam, sauna, stoombad,
Fitnesscentrum, massage- en ontspanningsruimte,
Kinderspeelplaats, speelkamer, PlayStation-kamer,
Café-bibliotheek, businessruimte. Stalen toegangsdeur, AGT-laminaat 8 mm dik,
Keramiek en tegels,
Ingebouwd sanitair
Schakelaars en stopcontacten,
Kamerdeuren,
Inbouw 3-delige keukenset,
Airconditioningsystemen, PVC-ramen. Vervaldatum: 12.2024
Eerste lijn
1+
1+
1+
Appartementen, appartementen
Locatie op de kaart
ANTALYA/ALANYA
Dit vindt u misschien ook leuk