MMT TUNC YAZ SUIT
1+1
vanaf 45 m²
от 102 000 €
2 indelingen
2 appartementen
Блок А
Oppervlakte:
46.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
102 000 €
2 217 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
45.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
104 000 €
2 311 € / м²
2+1
vanaf 89 m²
от 169 000 €
2 indelingen
2 appartementen
Блок А
Oppervlakte:
95.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
3
171 000 €
1 800 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
89.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
3
169 000 €
1 899 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 1260 m2, 24 appartementen 1+1, 2+1 indelingen. Buitenzwembad, Kinderpark, Landschapsgedeelte, Barbecueplaats, Fitness, Sauna, Kinderspeelruimte, Appartementen worden volledig afgewerkt, Granieten vloeren, Gelakt keukenmeubilair,
Keukenwerkbladen,
Dubbele beglazing,
Stalen deur met kijkgaatje,
Gelakte binnendeuren,
Gehard glas in de douchecabine.
Infrastructuur voor airconditioners. Vervaldatum: 08.2025