CITY LIFE
1+1
از 44 م²
от 86 030 €
3 پلان
3 آپارتمان
Блок А
مساحت:
47.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
1
90 479 €
1 925 € / м²
Блок А
مساحت:
44.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
1
86 030 €
1 955 € / м²
Блок А
مساحت:
78.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
2
طبقه:
4
108 279 €
1 388 € / м²
2+1
از 62 م²
от 111 245 €
3 پلان
3 آپارتمان
Блок А
مساحت:
62.0 м²
اتاق ها:
2+1
(2 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
1
111 245 €
1 794 € / м²
Блок А
مساحت:
88.0 м²
اتاق ها:
2+1
(2 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
2
163 160 €
1 854 € / м²
Блок А
مساحت:
120.0 м²
اتاق ها:
2+1
(2 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
2
طبقه:
3
207 658 €
1 730 € / м²
3+1
از 154 م²
от 287 754 €
1 پلان
1 آپارتمان
Блок А
مساحت:
154.0 м²
اتاق ها:
3+1
(3 اتاق خواب)
حمام ها:
2
بالکن ها:
2
طبقه:
3
287 754 €
1 869 € / м²
درباره مجتمع مسکونی
متراژ مجتمع 800 متر مربع، 18 آپارتمان 1+1، 2+1، 1+1 دوبلکس، 2+1 دوبلکس، 3+1 دوبلکس. پارکینگ سرپوشیده، سیستم های دوربین، سیستم ماهواره ای مرکزی، زیرساخت تهویه مطبوع، درب استیل، ست لوازم آشپزخانه 3 عددی، یونیت تلویزیون، پنجره های پی وی سی. تاریخ سررسید: 12.2025