EXCELLENCE Q
1+1
از 59 م²
от 139 000 €
3 پلان
3 آپارتمان
Блок А
مساحت:
60.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
2
159 000 €
2 650 € / м²
Блок А
مساحت:
59.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
2
139 000 €
2 356 € / м²
Блок А
مساحت:
62.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
طبقه:
3
145 000 €
2 339 € / м²
3+1
از 184 م²
от 299 000 €
2 پلان
2 آپارتمان
Блок А
مساحت:
184.0 м²
اتاق ها:
3+1
(3 اتاق خواب)
حمام ها:
3
بالکن ها:
3
طبقه:
4
299 000 €
1 625 € / м²
Блок А
مساحت:
198.0 м²
اتاق ها:
3+1
(3 اتاق خواب)
حمام ها:
3
بالکن ها:
3
طبقه:
4
349 000 €
1 763 € / м²
درباره مجتمع مسکونی
مساحت مجموعه 890 متر مربع می باشد. 28 آپارتمان 1+1، 3+1 طرح دوبلکس. استخر (سرپوشیده در زمستان)، استخر آب گرم، استخر کودکان، سونا، تناسب اندام، کافه تریا، اتاق ماساژ، اتاق بخار، سینما، اتاق بازی، دفتر، ژنراتور، آسانسور، وای فای، دارت، آپارتمان به صورت کامل اجاره داده می شود. تاریخ سررسید: 01.2024
ویژگی های خاص
بیش از 30 کیلومتر