SERENE PARK ALANYA
1+1
از 52 م²
от 148 350 €
3 پلان
3 آپارتمان
Блок В
مساحت:
52.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
159 850 €
3 074 € / м²
Блок В
مساحت:
52.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
148 350 €
2 853 € / м²
Блок В
مساحت:
52.0 м²
اتاق ها:
1+1
(1 اتاق خواب)
حمام ها:
1
بالکن ها:
1
155 250 €
2 986 € / м²
2+1
از 104 م²
от 228 850 €
2 پلان
2 آپارتمان
Блок В
مساحت:
104.0 м²
اتاق ها:
2+1
(2 اتاق خواب)
حمام ها:
2
بالکن ها:
2
طبقه:
3
228 850 €
2 200 € / м²
Блок В
مساحت:
104.0 м²
اتاق ها:
2+1
(2 اتاق خواب)
حمام ها:
2
بالکن ها:
2
طبقه:
3
240 350 €
2 311 € / м²
3+1
از 125 م²
от 263 350 €
1 پلان
1 آپارتمان
Блок В
مساحت:
125.0 м²
اتاق ها:
3+1
(3 اتاق خواب)
حمام ها:
2
بالکن ها:
4
طبقه:
3
263 350 €
2 107 € / м²
درباره مجتمع مسکونی
مساحت مجموعه 1880 متر مربع است. 2 بلوک 30 آپارتمانی 1+1، 2+1 چیدمان دوبلکس. استخر روباز، سالن بدنسازی، پارک کودکان، منطقه باربیکیو، سرایداری مجتمع. آپارتمان ها به طور کامل اجاره داده می شود. تاریخ سررسید: 02.2024
ویژگی های خاص
بیش از 30 کیلومتر