GOKAY VARLIK
2+1
fra 60 m²
от 142 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
142 000 €
2 367 € / м²
Блок А
Areal:
70.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
155 000 €
2 214 € / м²
3+1
fra 110 m²
от 233 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
233 000 €
2 118 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
250 000 €
2 273 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
250 000 €
2 273 € / м²
5+2
fra 230 m²
от 400 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
230.0 м²
Værelser:
5+2
(5 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
6
400 000 €
1 739 € / м²
Блок А
Areal:
230.0 м²
Værelser:
5+2
(5 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
6
400 000 €
1 739 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 725 m2, 20 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1, 5+1 layouts. Udendørs parkering, Fitnessrum, CCTV-systemer, Hobbyhave, Gazebo-områder, Dekorative haller ved indgangen til bygningen,
Indbygget køkken (ovn, komfur, emhætte),
Klimaanlægget er tilsluttet,
Naturgas er leveret, varme er installeret, gasrøret er bragt til døren,
Elektriske persienner,
Centraliseret satellitsystem,
Video intercom system. Forfaldsdato: 12.2024