EBK CONSTRUCTION
1+1
fra 42 m²
от 65 100 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
49.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
70 350 €
1 436 € / м²
Блок А
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
65 100 €
1 550 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
69 300 €
1 540 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
72 450 €
1 393 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
76 650 €
1 345 € / м²
2+1
fra 70 m²
от 89 250 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
70.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
89 250 €
1 275 € / м²
Блок А
Areal:
114.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
150 150 €
1 317 € / м²
3+1
fra 129 m²
от 128 100 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
129.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
128 100 €
993 € / м²
Блок А
Areal:
142.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
6
Etage:
4
147 000 €
1 035 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 1083 m2, 21 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 duplex layout. Svømmebassiner for voksne og børn, Fitnessrum, Spillelokale (billard, bordtennis, biograf), Udendørs parkering til hver lejlighed, Grønne områder,
24/7 sikkerhedssystem,
Sikkerhedspost,
Lukket og oplyst havevæg,
Automatiske porte til parkeringspladsen, Elevator, Infrastruktur til aircondition i hvert rum, Infrastruktur til naturgas (radiatorer - kedler),
Design af køkkenskabe, badeværelsesskabe, indvendige døre, trægulve, kvarts køkkenbordplader og granitvaske,
Keramik, PVC vinduer, Indbygget køkkensæt (ovn, emhætte, komfur), Ståldør. Forfaldsdato: 01.2023