CİTY NEST
1+1
fra 58 m²
от 118 500 €
7 layout
7 lejligheder
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
137 000 €
2 283 € / м²
Блок А
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
144 500 €
2 223 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
127 500 €
2 161 € / м²
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
118 500 €
2 043 € / м²
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
126 000 €
2 100 € / м²
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
123 000 €
2 121 € / м²
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
129 000 €
2 224 € / м²
2+1
fra 110 m²
от 250 500 €
9 layout
9 lejligheder
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
290 500 €
2 421 € / м²
Блок А
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
306 000 €
2 354 € / м²
Блок А
Areal:
118.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
270 250 €
2 290 € / м²
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
250 500 €
2 159 € / м²
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
267 000 €
2 225 € / м²
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
258 000 €
2 224 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
259 000 €
2 355 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
259 000 €
2 355 € / м²
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
273 000 €
2 353 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 624 m2, 52 lejligheder 1+1, 2+1 duplex layouts. Underjordisk parkering, Rentvandsbeholder, Offentlige ladestationer til elbiler, Solenergi på taget, PVC-vinduer, Generator, Shelter, CCTV-system, Brandslukningssystemer, Stålindgangsdøre, Køkken: 1. klasse Franke Teka eller Bosch , Digital indbygningsovn, Glaskeramisk kogeplade, emhætte, VVS, brusere. Forfaldsdato: 09.2025