HASAN BEY RESIDENCE
1+1
fra 44 m²
от 145 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
64.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
150 000 €
2 344 € / м²
Блок А
Areal:
44.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
145 000 €
3 295 € / м²
3+1
fra 121 m²
от 461 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
121.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
5
461 000 €
3 810 € / м²
Блок А
Areal:
160.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
484 000 €
3 025 € / м²
Блок А
Areal:
126.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
461 000 €
3 659 € / м²
Блок А
Areal:
136.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
5
472 500 €
3 474 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 1200 m2, 70 lejligheder med 1+1, 3+1 duplex layouts. Parkeringskælder for alle
lejligheder med SMART bilvask,
Fitnessrum og hammam,
børne- og voksenbassiner,
grillplads,
24-timers reception,
Legepladser, Høj kvalitet business class afsluttes med
udstyret køkken og badeværelse,
Al kommunikation er udført -
el, gas, vand,
Siemens mærke køkkenmaskiner
(kogeplade, ovn, emhætte),
Aircondition i alle rum, Varme - indbygget system
"Varmt gulv". Forfaldsdato: 12.2024