SUN MARIA BEACH
1+0
fra 46 m²
от 39 500 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
39 500 €
840 € / м²
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
40 500 €
862 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
2
41 000 €
891 € / м²
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
2
41 000 €
872 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
Etage:
8
44 000 €
957 € / м²
1+1
fra 65 m²
от 52 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
52 000 €
800 € / м²
Блок А
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
57 500 €
885 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 2417 m2, 178 lejligheder i 1+0, 1+1 layouts. Åben pool,
Importeret silikonebaseret maling,
1. klasses badeværelsesudstyr,
1. klasse bruser,
Parket 8mm,
Installation af klimaanlæg,
Forfaldsdato: 08.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/ERDEMLI
Du kunne også være interesseret i