SUN MARIA SEASON
1+0
fra 40 m²
от 39 500 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
41 500 €
728 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
42 500 €
885 € / м²
Блок А
Areal:
40.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
40 500 €
1 013 € / м²
Блок А
Areal:
40.0 м²
Værelser:
1+0
(1 soveværelse)
1
39 500 €
988 € / м²
1+1
fra 46 m²
от 39 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
39 500 €
840 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
2
41 000 €
891 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 2222 m2, 127 lejligheder i 1+0, 1+1 layouts. Åben pool,
Importeret silikonebaseret maling,
1. klasses badeværelsesudstyr,
1. klasse bruser,
Parket 8mm,
Installation af klimaanlæg,
Forfaldsdato: 10.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/ERDEMLI
Du kunne også være interesseret i