LAVİNYA PREMIUM
1+1
fra 70 m²
от 75 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
75.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
83 000 €
1 107 € / м²
Блок В
Areal:
103.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
82 000 €
796 € / м²
2 ETAP
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
75 000 €
1 071 € / м²
2+1
fra 100 m²
от 105 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
109 000 €
1 038 € / м²
Блок В
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
112 000 €
1 067 € / м²
2 ETAP
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
105 000 €
1 050 € / м²
2 ETAP
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
117 000 €
1 170 € / м²
3+1
fra 160 m²
от 226 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
160.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
226 000 €
1 413 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 25.700 m2, 3 blokke af 558 lejligheder med 1+1, 2+1, 3+1 layouts. Gym,
lysthuse,
Sikkerhed 24/7,
Varmt gulvsystem
Keramiske gulve i entre, badeværelse og altaner,
Laminat i rum i klasse 32, 8 mm tykt,
Garderobe på gangen,
Køkkensæt lavet af MDF,
På badeværelserne: brusekabine,
vask, keramiske gulv- og vægbeklædninger,
belysning,
Tilslutninger til klimaanlæg i alle rum,
Gipspladelofter,
Indgangsdør i stål,
Omklædningsrum i 2+1. Forfaldsdato: 12.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/ERDEMLI
Du kunne også være interesseret i