MNZ BLUESTIN
1+1
fra 70 m²
от 78 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
80.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
10
87 000 €
1 088 € / м²
Блок С
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
79 000 €
1 129 € / м²
Блок В
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
12
90 000 €
1 286 € / м²
Блок В
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
78 000 €
1 114 € / м²
2+1
fra 131 m²
от 102 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
138.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
102 000 €
739 € / м²
Блок С
Areal:
131.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
103 000 €
786 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 9112 m2. 3 blokke af 360 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger. Svømmebassin, Vandland, Parkering, Hamam (tyrkisk bad), Sauna, Indendørs fitness, Multifunktionelt område, Rekreative områder, Vandrestier, Gazebo, Grillplads, Legeplads, Basketballbane, Generator, Adgangssikkerhedssystem. Indgangsdør i stål,
Væggene er malet med vandfast maling,
Nedhængt loft,
Badeværelset har VVS-armaturer og brusekabine,
Dobbelt PVC vinduer,
Moderne indvendige trædøre
Garderobe på gangen,
Køkkenmøbler,
Brusekabine 2 stk,
Badeværelserne er fuldt udstyret med VVS-armaturer,
Der er laminat i stue og soveværelser,
Der er keramiske fliser i gang- og gangarealer.
Forfaldsdato: 12.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/ERDEMLI
Du kunne også være interesseret i