EMERALD STAR
2+1
fra 71 m²
от 80 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
71.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
80 000 €
1 127 € / м²
Блок А
Areal:
71.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
10
82 000 €
1 155 € / м²
Блок В
Areal:
91.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
95 000 €
1 044 € / м²
Блок В
Areal:
124.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
102 000 €
823 € / м²
Блок В
Areal:
248.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
117 000 €
472 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 9190 m2. 224 lejligheder med 2+1 planløsninger. Åben pool,
Hammam og sauna, centralvarmeanlæg,
Der anvendes blokke med øgede varmeisoleringsegenskaber,
Maling af vægge med akrylmaling,
VVS-armaturer 1. klasse,
Brusekabine 1. klasse.
Forfaldsdato: 06.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/MEZITLI
Du kunne også være interesseret i