ILKEM MIAMI
1+1
fra 57 m²
от 70 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
79 000 €
1 295 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
73 000 €
1 237 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
70 000 €
1 228 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
83 000 €
1 407 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
79 000 €
1 339 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 92 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
92 000 €
1 022 € / м²
Блок А
Areal:
99.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
95 000 €
960 € / м²
Блок В
Areal:
99.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
92 000 €
929 € / м²
3+1
fra 130 m²
от 145 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок С
Areal:
130.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
145 000 €
1 115 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 16.000 m2. 5 blokke 510 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Indendørs pool,
Udendørs swimmingpool 740 m2,
Vandpark,
Åben parkering,
Udendørs legeplads for børn,
Fitness,
Badehus,
Basketball, fodbold, volleyball, tennisbaner,
PVC vinduer,
1. klasses VVS,
Brusekabine 1. klasse,
Laminat 10 mm
Naturgas system,
BIMS blokke,
Intelligent elevatorsystem,
branddetektor,
Generator,
Videoovervågningssystemer.
Forfaldsdato: 08.2026
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/MEZITLI
Du kunne også være interesseret i