İLKEM SILVER
1+1
fra 69 m²
от 77 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
69.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
79 000 €
1 145 € / м²
Блок В
Areal:
69.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
77 000 €
1 116 € / м²
Блок В
Areal:
69.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
77 000 €
1 116 € / м²
Блок В
Areal:
69.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
78 000 €
1 130 € / м²
2+1
fra 120 m²
от 112 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
112 000 €
933 € / м²
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
117 000 €
975 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 8100 m2. 3 blokke af 224 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger. Udendørs swimmingpool,
Importeret silikonebaseret maling,
1. klasses VVS,
1. klasses brusekabine,
Laminat 10 mm tykt,
Glas altan gelænder,
Garderobe,
Naturgas system,
Der anvendes varmebestandig pimpsten,
Smart elevatorsystem,
Komplet generator. Forfaldsdato: 08.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/ERDEMLI
Du kunne også være interesseret i