VIP PANORAMA
1+1
fra 56 m²
от 80 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
13
80 000 €
1 429 € / м²
2+1
fra 64 m²
от 86 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
64.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
86 000 €
1 344 € / м²
Блок А
Areal:
84.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
13
114 000 €
1 357 € / м²
Блок В
Areal:
89.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
108 000 €
1 213 € / м²
Блок В
Areal:
89.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
106 000 €
1 191 € / м²
Блок В
Areal:
89.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
13
117 000 €
1 315 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 7626 m2. 2 blokke af 224 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger.
Importeret silikonebaseret maling,
1. klasses VVS,
Laminat,
Glas altan skillevægge. Forfaldsdato: 12.2023
Legeplads
Mere end 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/MEZITLI
Du kunne også være interesseret i