SIMENA HOME'S LARA
1+1
fra 62 m²
от 165 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок В
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
165 000 €
2 538 € / м²
Блок В
Areal:
62.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
165 000 €
2 661 € / м²
Блок В
Areal:
73.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
175 000 €
2 397 € / м²
Блок А
Areal:
73.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
165 000 €
2 260 € / м²
Блок А
Areal:
71.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
175 000 €
2 465 € / м²
2+1
fra 89 m²
от 235 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
89.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
235 000 €
2 640 € / м²
Блок В
Areal:
111.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
265 000 €
2 387 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
235 000 €
2 527 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
265 000 €
2 409 € / м²
3+1
fra 133 m²
от 335 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
133.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
2
335 000 €
2 519 € / м²
Блок А
Areal:
145.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
2
335 000 €
2 310 € / м²
Блок А
Areal:
139.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
2
335 000 €
2 410 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2247 m2. 2 blokke af 36 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouts. Svømmebassin, Børnepool, Parkeringskælder, Camellia, Legeplads. Aircondition, Emhætte-komfur-ovn, Håndklædetørrer, Garderobe på gangen, Samtaleanlæg, Varmt gulvsystem, Automatiske persienner. Forfaldsdato: 04.2024
Ejendommeligheder
Op til 1 km