VOYAGE
1+1
fra 40 m²
от 109 338 €
11 layout
11 lejligheder
Блок А
Areal:
39.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
143 241 €
3 673 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
156 803 €
2 751 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
156 803 €
2 751 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
161 041 €
2 825 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
153 412 €
3 409 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
153 412 €
3 409 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
152 565 €
3 390 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
154 260 €
3 428 € / м²
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
253 427 €
2 816 € / м²
Блок А
Areal:
135.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
338 186 €
2 505 € / м²
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
109 338 €
1 215 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 9700 m2. 150 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger. Reception,
Sauna,
Transport til stranden, lufthavnen og indkøbscenteret,
Legerum for børn,
2 højhastighedselevatorer,
Karaoke,
Tennisbane,
Mødelokale,
Basketball bane,
Oplader til elbiler, gulvvarme,
Indbyggede hvidevarer (emhætte, kogeplader, ovn),
Airconditionanlæg Bosch eller et tilsvarende firma,
Smart home system,
Skabe til køkken, badeværelse og omklædningsrum (lakerede paneler),
Amerikansk dørpanel (lakbelægning),
Brusekabine,
Indgangsdør i stål,
Persienner. Forfaldsdato: 12.2025
Ejendommeligheder
Op til 2 km