GREEN TOWERS
1+1
fra 48 m²
от 99 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
124 000 €
2 583 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
99 000 €
2 063 € / м²
Блок В1
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
109 000 €
2 271 € / м²
2+1
fra 95 m²
от 149 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В1
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
169 000 €
1 610 € / м²
Блок В1
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
2
179 000 €
1 492 € / м²
Блок В1
Areal:
95.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
149 000 €
1 568 € / м²
Блок В1
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
199 000 €
1 895 € / м²
3+1
fra 130 m²
от 239 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В1
Areal:
130.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
8
239 000 €
1 838 € / м²
4+1
fra 116 m²
от 259 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
6
Etage:
8
259 000 €
2 233 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 21000 m2. 5 blokke 430 lejlighed 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Stor udendørs swimmingpool, Svømmebassin med rutsjebaner, grillplads, Legeplads, Udendørs parkering, Fitness, Indendørs vinterswimmingpool, Hammam, Romersk dampbad, Finsk sauna, Legerum, Tennisbane, Rekreative områder ved poolen, Sikkerhed, Video overvågning, Satellitanlæg, Stålindgangsdøre, Samtaleanlæg med videoanlæg, Nedhængte lofter og spot skjult belysning, Vaskbar maling på væggene, Porcelænsfliser på gulv, Udstyret badeværelser, europæiske køkkenenheder, Termoruder i aluminium. Forfaldsdato: 12.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km