Goldas
1+1
fra 53 m²
от 119 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
120 000 €
2 143 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
119 000 €
2 245 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
119 000 €
2 245 € / м²
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
119 000 €
2 125 € / м²
2+1
fra 113 m²
от 196 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
113.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
196 000 €
1 735 € / м²
Блок А
Areal:
127.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
203 000 €
1 598 € / м²
Блок А
Areal:
145.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
224 000 €
1 545 € / м²
Блок А
Areal:
113.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
210 000 €
1 858 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2100 m2. 40 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Udendørs swimmingpool, Børnepool, Legeplads, Hammam, Sauna, Afslapningsrum, Massagerum, Fitnesscenter, Legerum, Cykelrum, Basketballbane, Grillplads med lysthuse, Åben parkering, Lejlighederne udlejes fuldt færdige. Forfaldsdato: 12.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km