ÇINAR STRUCTURE
1+1
fra 48 m²
от 139 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
139 000 €
2 896 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
144 000 €
3 000 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
144 000 €
3 000 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
149 000 €
3 104 € / м²
2+1
fra 91 m²
от 244 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
91.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
244 000 €
2 681 € / м²
Блок А
Areal:
91.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
249 000 €
2 736 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 480 m2. 24 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Udendørs swimmingpool, grillplads, fitnessrum, sauna, generator. Lejlighederne udlejes fuldt færdige, alle lejligheder med badeværelse. Forfaldsdato: 07.2023
Ejendommeligheder
Op til 30 km