SERENE PARK ALANYA
1+1
fra 52 m²
от 148 350 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
159 850 €
3 074 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
148 350 €
2 853 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
155 250 €
2 986 € / м²
2+1
fra 104 m²
от 228 850 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
228 850 €
2 200 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
240 350 €
2 311 € / м²
3+1
fra 125 m²
от 263 350 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
125.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
4
Etage:
3
263 350 €
2 107 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1880 m2. 2 blokke af 30 lejligheder 1+1, 2+1 duplex layouts. Udendørs swimmingpool, fitnesscenter, børnepark, grillplads, kompleks vicevært. Lejlighederne udlejes fuldt færdige. Forfaldsdato: 02.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km