GEN DELUXE PALM-1
1+1
fra 46 m²
от 99 000 €
7 layout
7 lejligheder
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
105 000 €
2 234 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
105 000 €
1 944 € / м²
Блок А
Areal:
48.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 000 €
2 063 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 000 €
2 152 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 000 €
2 152 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
105 000 €
2 283 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
105 000 €
2 019 € / м²
2+1
fra 93 m²
от 169 000 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
169 000 €
1 817 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
175 000 €
1 882 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
175 000 €
1 882 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
178 000 €
1 914 € / м²
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
180 000 €
1 714 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
180 000 €
1 935 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 4315 m2. 44 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Udendørs swimmingpool, sauna, dampbad, fitness, udendørs parkering, lejligheder udlejes fuldt færdige. Forfaldsdato: 11.2024
Ejendommeligheder
Op til 5 km