GEN DELUXE LUNA
1+1
fra 50 m²
от 117 000 €
6 layout
6 lejligheder
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
132 000 €
2 640 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
132 000 €
2 640 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
132 000 €
2 640 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
117 000 €
2 340 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
127 000 €
2 540 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
124 000 €
2 480 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 216 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
233 000 €
2 589 € / м²
Блок В
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
258 000 €
2 345 € / м²
Блок В
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
4
Etage:
4
216 000 €
2 160 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 4000 m2. 2 blokke 72 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Udendørs swimmingpool, Indendørs swimmingpool, Sauna, Dampbad, Fitness, Legepladser, Udendørs parkering, Elevator, Lejligheder vil være fuldt færdige. Forfaldsdato: 04.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km