CML SILVER Payallar
1+1
fra 57 m²
от 98 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
100 000 €
1 754 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
99 000 €
1 737 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
98 000 €
1 719 € / м²
2+1
fra 104 m²
от 177 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
177 000 €
1 702 € / м²
3+1
fra 110 m²
от 215 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
215 000 €
1 955 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1662 m2. 28 lejligheder 1+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Udendørs pool, Fitness, Sauna, Spa, Legeplads, PVC vinduer, Alle værelser og badeværelser har keramiske gulve, Køkkenskabe Lamineret MDF, Indvendige døre Lamineret MDF, Stål indgangsdør. Forfaldsdato: 07.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km