Arya
1+1
fra 56 m²
от 98 750 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
98 750 €
1 763 € / м²
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
106 250 €
1 897 € / м²
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
102 500 €
1 830 € / м²
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
102 500 €
1 830 € / м²
2+1
fra 64 m²
от 123 750 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
64.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
123 750 €
1 934 € / м²
Блок А
Areal:
115.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
193 100 €
1 679 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1802 m2. 24 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex planløsninger. Sauna, Fitnesscenter, Cafe, Udendørs legeplads og børneværelse, Udendørs swimmingpool, 7/24 CCTV-system, Kodelåssystem. Parkeringsplads, 2 elevatorer, Back-up elektrisk generator, Moderne sikkerhedsdør, Indbygget køkken og udstyret badeværelse, Armaturer og sanitetsartikler af høj kvalitet, Bruseskærm af hærdet glas, Højkvalitets keramiske fliser i stue, gang og køkken, PVC vinduer og døre med termoruder. Forfaldsdato: 12.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km