AKDAĞ LOFT
1+1
fra 57 m²
от 100 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
100 000 €
1 724 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
105 000 €
1 842 € / м²
2+1
fra 64 m²
от 95 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
64.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
95 000 €
1 484 € / м²
Блок А
Areal:
78.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
120 000 €
1 538 € / м²
3+1
fra 144 m²
от 195 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
144.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
195 000 €
1 354 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1572 m2. 25 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Stålindgangsdør, Indvendige døre (lak), Laminatgulve, Stucco, Displaysystem, Badeværelser (Vitra) (E.C.A), Satellitsystem, Indvendig maling (Filli - DYO - Marshall), Låse (Ito - Kale), Termoruder og ventil - alle ventiler inkluderet, keramiske fliser (Toprak- Vitra) (Yurtbay- Sermaksan – Toprak), brusekabiner, aluminiumsbehandlingsbalkoner, køkkenskabe (Kelebek- İstikbal møbler), Aircondition installation, Elektricitet (HES-kabel), Vand (Vesbo- Ege Yildiz- Hakan Plastik), El-stikkontakter (Makel-Viko), Elevator, Isoleringssystem, Udhæng, Varmeradiatorer, In- og ydervægge (BIMS), Generator, Udendørs swimmingpool, Udendørs legepladser, Fitnesscenter, Parkering. Forfaldsdato: 10.2023
Ejendommeligheder
Op til 5 km