Premium Residance
1+1
fra 50 m²
от 185 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
105.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
365 000 €
3 476 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
195 000 €
3 900 € / м²
Блок D
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
185 000 €
3 558 € / м²
2+1
fra 82 m²
от 216 000 €
13 layout
13 lejligheder
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
310 000 €
3 647 € / м²
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
310 000 €
3 647 € / м²
Блок А
Areal:
133.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
445 000 €
3 346 € / м²
Блок А
Areal:
95.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
347 000 €
3 653 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
368 000 €
3 680 € / м²
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
378 000 €
3 600 € / м²
Блок D
Areal:
113.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
415 000 €
3 673 € / м²
Блок F
Areal:
81.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
216 000 €
2 667 € / м²
Блок F
Areal:
95.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
321 000 €
3 379 € / м²
Блок F
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
305 000 €
3 588 € / м²
Блок F
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
258 000 €
3 000 € / м²
Блок F
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
342 000 €
3 257 € / м²
Блок F
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
342 000 €
3 257 € / м²
4+1
fra 178 m²
от 573 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок F
Areal:
178.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
3
573 000 €
3 219 € / м²
Блок G
Areal:
186.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
3
594 000 €
3 194 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 17800 m2. 7 blokke 268 lejligheder 1+1,2+1, 2+1 duplex, 4+1 duplex layouts. Indendørs/udendørs swimmingpool,
Camellia,
Sikkerhedssystem 24/7,
børneværelse,
Termoruder,
Støjisolering.Udførelsesdato: 03.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km