AHM SUNSHINE 2
1+1
fra 63 m²
от 99 500 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
100 500 €
1 595 € / м²
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 500 €
1 579 € / м²
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
103 500 €
1 643 € / м²
2+1
fra 74 m²
от 134 500 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
74.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
134 500 €
1 818 € / м²
Блок А
Areal:
74.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
134 500 €
1 818 € / м²
Блок А
Areal:
74.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
134 500 €
1 818 € / м²
Блок А
Areal:
74.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
144 500 €
1 953 € / м²
3+1
fra 110 m²
от 194 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
194 000 €
1 764 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
194 000 €
1 764 € / м²
Блок А
Areal:
139.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
194 000 €
1 396 € / м²
4+1
fra 156 m²
от 214 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
156.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
7
214 000 €
1 372 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 5156 m2. 2 blokke 64 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 duplex, 4+1 duplex planløsninger. Udendørs swimmingpool, Tennisbane, Gazebos, Basketballbane, Jacuzzi, Lobby, Tyrkisk bad, Generator, Dampbad, International TV, Sauna, Parkering, Fritidsrum, Sikkerhed, Udendørs og indendørs legepladser, Sikkerhedskameraer, Fitnessrum. Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km