AHM SUNSHINE
1+1
fra 55 m²
от 102 500 €
7 layout
7 lejligheder
Блок В
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
102 500 €
1 680 € / м²
Блок В
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
108 500 €
1 938 € / м²
Блок В
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
109 500 €
1 991 € / м²
Блок В
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
114 500 €
2 045 € / м²
Блок В
Areal:
92.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
206 500 €
2 245 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
104 500 €
1 900 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
110 500 €
1 811 € / м²
2+1
fra 120 m²
от 236 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
236 500 €
1 971 € / м²
3+1
fra 100 m²
от 216 500 €
7 layout
7 lejligheder
Блок В
Areal:
150.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
256 500 €
1 710 € / м²
Блок В
Areal:
100.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
216 500 €
2 165 € / м²
Блок В
Areal:
150.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
256 500 €
1 710 € / м²
Блок В
Areal:
170.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
7
266 500 €
1 568 € / м²
Блок В
Areal:
170.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
7
256 500 €
1 509 € / м²
Блок А
Areal:
111.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
246 500 €
2 221 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
226 500 €
2 265 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 6636 m2. 3 blokke af 100 lejligheder 1+1, 3+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex, 4+1 duplex layouts. Udendørs swimmingpool, Bordtennis, Indendørs swimmingpool, Lobby,
tyrkisk bad, tennisbane,
Dampbad, Basketballbane,
Massagerum, lysthuse til afslapning,
Opholdsrum, parkering,
Udendørs og indendørs legepladser, - Sikkerhed,
Fitnessrum, Wi-Fi,
Biografsal, Sikkerhedskameraer,
Billard, internationalt tv,
Generator, gratis internet. Forfaldsdato: 11.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km