Goldsun 13
1+1
fra 55 m²
от 115 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
115 000 €
2 091 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
130 000 €
2 364 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
145 000 €
2 636 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
145 000 €
2 636 € / м²
2+1
fra 110 m²
от 195 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
195 000 €
1 773 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
195 000 €
1 773 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
195 000 €
1 773 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 622 m2. 25 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Udendørs swimmingpool 35 m2,
Afslapningsområde, Sauna, Fitnesscenter, Satellit TV, El-generator, Elevator, Videosamtaleanlæg, Cykelparkering. Lejlighederne vil være fuldt færdige, køkkenenheder, udstyret badeværelser, vægge malet med vandtæt åndbar "satin" maling, PVC-vinduer og skydedøre med termoruder, højkvalitets moderne keramiske gulve, indvendige paneldøre, stålindgangsdør, isbelysning og centralbelysning, el-armaturer, ledninger til klimaanlæg. Forfaldsdato: 05.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km