Victory Panorama
1+1
fra 53 m²
от 99 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 000 €
1 833 € / м²
Блок В
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
99 000 €
1 868 € / м²
Блок В
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
112 500 €
2 123 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
117 500 €
2 217 € / м²
2+1
fra 99 m²
от 220 500 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
99.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
220 500 €
2 227 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
227 500 €
2 188 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
227 500 €
2 188 € / м²
Блок А
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
242 500 €
1 865 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 7880 m2. 2 blokke 144 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger. Udendørs swimmingpool 280 m2,
Indendørs pool 70 m2, Dampbad, Sauna, Fitness, Massagerum, Legeplads, Udendørs tennisbane, Grillplads, Udendørs parkering, Aluminiumsprofiler på vinduerne, Porcelænsflisegulv,
Badeværelserne har gulvvarme, fuldt udstyret (vask, toilet, bruser, skabe),
Køkkenmøbler med lukkebeslag. Forfaldsdato: 03.2025
Ejendommeligheder
Op til 30 km