Marelatus Residence
1+1
fra 53 m²
от 140 000 €
7 layout
7 lejligheder
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
145 000 €
2 736 € / м²
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
155 000 €
2 583 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
155 000 €
2 719 € / м²
Блок А
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
140 000 €
2 642 € / м²
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
150 000 €
2 500 € / м²
Блок В
Areal:
67.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
165 000 €
2 463 € / м²
Блок В
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
160 000 €
2 667 € / м²
2+1
fra 131 m²
от 345 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
153.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
345 000 €
2 255 € / м²
Блок А
Areal:
142.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
289 457 €
2 038 € / м²
Блок В
Areal:
131.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
355 000 €
2 710 € / м²
Блок В
Areal:
153.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
345 000 €
2 255 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 8108 m2. 2 blokke af 60 lejligheder. 1+1, 2+1 duplex layouts.
Udendørs swimmingpool, Parkering, Tennisbane, Fitness, Spa,
Landskabspleje, rettigheder til at bruge alle faciliteter på Goldcity Hotel. Forfaldsdato: 10.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km