Gold Signature Residence
1+1
fra 51 m²
от 130 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
135 000 €
2 411 € / м²
Блок А
Areal:
51.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
145 000 €
2 843 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
130 000 €
2 407 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
130 000 €
2 203 € / м²
Блок В
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
135 000 €
2 288 € / м²
2+1
fra 115 m²
от 210 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
115.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
210 000 €
1 826 € / м²
Блок А
Areal:
117.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
260 000 €
2 222 € / м²
3+1
fra 160 m²
от 270 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
160.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
270 000 €
1 688 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 6745 m2. 2 blokke af 54 lejligheder. 1+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouts.
Udendørs swimmingpool, Parkering, Fitness, Spa, Havearbejde, Ståldør,
Video intercom,
vandvarmer,
Brusekabine med hærdet glas,
Vinduer og døre med aluminiumsramme
Forfaldsdato: 04.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km