Soho panorama
1+1
fra 56 m²
от 138 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
56.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
179 300 €
3 202 € / м²
Блок В
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
138 000 €
2 262 € / м²
Блок В
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
177 100 €
2 903 € / м²
3+1
fra 114 m²
от 258 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
137.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
291 500 €
2 128 € / м²
Блок В
Areal:
114.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
258 500 €
2 268 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 2738 m2. 2 blokke 30 lejligheder. 1+1, 3+1 duplex layouts. Lobby, Udendørs swimmingpool,
Børneudendørs pool, Indendørs opvarmet pool, Afslapningsområde med liggestole, Sauna, Massagerum,
Hammam, Fitnessrum, Spillelokale, Butikker, Parkering,
Indgangsdør i stål,
Fuld færdiggørelse af lokalerne,
Køkkensæt med granitbordplader og sanitetsartikler,
Et komplet sæt møbler og VVS-armaturer på badeværelserne,
PVC vinduer. Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km