AVSALLAR GARDEN 3
1+1
fra 52 m²
от 115 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
115 000 €
1 983 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
126 000 €
2 423 € / м²
Блок А
Areal:
58.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
126 650 €
2 184 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
126 650 €
2 436 € / м²
2+1
fra 127 m²
от 201 300 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
127.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
201 300 €
1 585 € / м²
Блок А
Areal:
127.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
201 300 €
1 585 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2800 m2. 49 lejligheder. 1+1, 2+1, 2+1 duplex layouts. Sauna, Fitness, Badehus, Udendørs og indendørs børneområde, Udendørs børnepark, Basketball- og fodboldbane, Tennisbane. Alle lejligheder leveres fuldt færdige, udstyret med badeværelser og indbygget køkkeninventar. Forfaldsdato: 04.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km