MMT TOWERS
1+1
fra 65 m²
от 126 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
126 000 €
1 938 € / м²
Блок В
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
129 000 €
1 985 € / м²
Блок В
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
129 000 €
1 985 € / м²
2+1
fra 80 m²
от 182 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
79.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
182 000 €
2 304 € / м²
Блок В
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
198 000 €
1 523 € / м²
Блок В
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
198 000 €
1 523 € / м²
4+1
fra 159 m²
от 268 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
159.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
8
268 000 €
1 686 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 3900 m2. 2 blokke af 40 lejligheder. 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 4+1 duplex layouts. Pool,
Indendørs legeplads.
Forfaldsdato: 07.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km