Prestige center
1+1 office
fra 65 m²
от 138 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A1
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
150 938 €
2 322 € / м²
Блок A1
Areal:
80.0 м²
Værelser:
1+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
138 000 €
1 725 € / м²
2+1 office
fra 65 m²
от 112 125 €
6 layout
6 lejligheder
Блок A1
Areal:
65.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
112 125 €
1 725 € / м²
Блок A1
Areal:
80.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
137 999 €
1 725 € / м²
Блок A1
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
150 938 €
2 013 € / м²
Блок A1
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
150 938 €
2 013 € / м²
Блок A1
Areal:
65.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
130 813 €
2 013 € / м²
Блок A1
Areal:
80.0 м²
Værelser:
2+1 office
(1 soveværelse)
Etage:
1, 2, 3, 4, 5
133 400 €
1 668 € / м²
Om boligkomplekset
Der er en lukket parkeringsplads,
Butikkerne har mezzaningulve,
Der er i alt 17 butikker,
En af butikkerne får fitnesscenter og indendørs pool, fitness, sauna, børne- (14,33 m2) og voksenbassiner (83,30 m2), vitaminbar placeret på 1. sal. Det samlede areal af fitnesscentret er 562,80 m2,
Der er 43 kontorer (med muligheder 1+1, 2+1, 3+1, 4+1).
Spillerum
24/7 sikkerhed
Videoovervågningssystem
Konference sal
Elevator
3+
1+
1+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Antalya/Serik
Du kunne også være interesseret i