CITY 3
1+0
fra 44 m²
от 152 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
44.0 м²
Værelser:
1+0
(0 soveværelse)
2
152 000 €
3 455 € / м²
1+1
fra 44 m²
от 242 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
44.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
242 000 €
5 500 € / м²
Блок А
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
305 000 €
4 692 € / м²
Блок А
Areal:
48.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
245 000 €
5 104 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
305 000 €
5 000 € / м²
Блок А
Areal:
45.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
245 000 €
5 444 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1500 m2. 48 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Udendørs swimmingpool,
Børne svømmebassin,
tyrkisk hammam,
Sauna,
Forfaldsdato: 02.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km