NOBBY COMFORT
1+1
fra 63 m²
от 160 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
62.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
160 000 €
2 581 € / м²
Блок А
Areal:
62.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
163 500 €
2 637 € / м²
Блок А
Areal:
62.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
166 500 €
2 685 € / м²
Блок А
Areal:
63.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
169 500 €
2 690 € / м²
2+1
fra 126 m²
от 260 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
128.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
269 000 €
2 102 € / м²
Блок А
Areal:
126.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
270 000 €
2 143 € / м²
Блок А
Areal:
126.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
260 000 €
2 063 € / м²
3+1
fra 153 m²
от 279 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
152.5 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
279 000 €
1 836 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 3557 m2. 63 lejligheder 1+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Børnepool,
Udendørs swimmingpool (293 m2) med rutsjebane, Udendørs parkering,
Parabol, Have med landskab og springvand, El-generator, Legeplads, Grill, 24-timers videoovervågning, Vicevært, Sikkerhed Indendørs opvarmet pool, Lobbyområde, Fitnesscenter, Billard og bordtennis, Romersk dampbad, Opbevaringsrum, Sauna, 2 elevatorer , Alle lejligheder udlejes i fin finish, Vinduer med termoruder og PVC-profiler, Gulvbelægning - keramiske fliser, Stålindgangsdør, VVS i høj kvalitet, MDF køkkensæt med granitbordplade, Brusekabine, skabsmøbler på badeværelset, Video samtaleanlæg, internetstik og IP-tv, Forfaldsdato: 06.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km