Elize 3
1+1
fra 55 m²
от 265 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
68.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
265 000 €
3 897 € / м²
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
290 000 €
4 915 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
305 000 €
5 545 € / м²
2+1
fra 118 m²
от 638 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
117.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
638 000 €
5 453 € / м²
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
638 000 €
5 317 € / м²
Блок А
Areal:
135.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
715 000 €
5 296 € / м²
4+1
fra 179 m²
от 918 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
178.5 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
9
918 500 €
5 160 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2200 m2. 72 lejligheder 1+1, 2+1,3+1 planløsninger. Elektrisk generator, højhastighedselevatorer, parabol, kompleks vicevært/concierge, samtaleanlæg, parkeringskælder, Wi-fi i poolområdet, cafe mv. , Udendørs swimmingpool, Vandrutsjebaner, Børnepool, Legeplads, Miniklub, Grønt område, Vinterhave (lounge), Grill, Bordtennis, Bistro Cafe, Spa-center, Tyrkisk bad, Sauna, Indendørs swimmingpool, Jacuzzi, Fritidsrum, Massagekontor, Fitnesscenter, Aircondition i alle rum, Elektrisk vandvarmer på badeværelset, Indbyggede skabe på badeværelset, Porcelænsgulvfliser, indvendige døre i amerikansk stil, Ståldøre, UPVC termoruder, Skjulte gulve i stuen og soveværelser
belysning og kommunikation til lampebelysning, Gipsvæg beklædt med åndbar vandbaseret maling
baseret, åndbar vandbaseret maling over gips, marmorbelægning,
metalprofil, Køkkenskabe, Granitbordplader i køkkenet, Rustfri stålvask, Brusekabine, Færdiggørelsesdato: 08.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km