NEVA BOUTİQUE
1+1
fra 55 m²
от 140 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
140 000 €
2 545 € / м²
2+1
fra 93 m²
от 215 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
107.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
273 000 €
2 551 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
238 000 €
2 559 € / м²
Блок А
Areal:
132.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
265 000 €
2 008 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
253 000 €
2 433 € / м²
Блок В
Areal:
119.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
215 000 €
1 807 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 4200 m2. 2 blokke. 36 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Afslapningspavilloner, Elevator, 24/7 CCTV, Legeplads, Børnepool, Indendørs swimmingpool, Lukket område, Grøn have, Fritids- og grillområder, Spillerum, Biograf, Konferencesal, 24-timers vagt, Udendørs parkering, Udendørs swimmingpool , Romersk dampbad, Finsk sauna, Fitnesscenter. Forfaldsdato: 10.2022
Ejendommeligheder
Op til 30 km