Zodiac Silva
1+1
fra 50 m²
от 150 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
150 000 €
3 000 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
155 000 €
2 981 € / м²
2+1
fra 72 m²
от 195 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
81.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
205 000 €
2 531 € / м²
Блок В
Areal:
72.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
195 000 €
2 708 € / м²
Блок В
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
225 000 €
2 744 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
210 000 €
2 800 € / м²
4+1
fra 156 m²
от 320 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
158.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
3
330 000 €
2 089 € / м²
Блок В
Areal:
156.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
3
320 000 €
2 051 € / м²
Блок В
Areal:
168.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
3
375 000 €
2 232 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 6300 m2. 2 blokke. 60 lejligheder 1+1, 2+1, 4+1 planløsninger. Løbebane med professionel belægning (pressede gummikrummer),
Minigolf, Børnepool med vandland, Afslapningspool med liggestole og jacuzzi, BBQ og udendørs aktiviteter, Legeplads, Tennisbane,
Basketballbane, Gazebos, Grønne parkområder, Dekorative springvand, Sikkerhed, Videoovervågning, Generelt Wi-Fi i komplekset, Parkering i et lukket område med baldakin, Opladere til elbiler, Komplekset tilbyder concierge-service, Alle lejligheder har højkvalitets lydisolering, et køkken
suite, udstyret badeværelser, gulvvarme som standard. Forfaldsdato: 12.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km