VENEZIA GARDEN INCEKUM
1+1
fra 61 m²
от 179 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
199 000 €
3 262 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
204 000 €
3 344 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
189 000 €
3 098 € / м²
Блок С
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
189 000 €
3 098 € / м²
Блок E
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
179 000 €
2 934 € / м²
2+1
fra 85 m²
от 349 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
359 000 €
4 224 € / м²
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
379 000 €
4 459 € / м²
Блок А
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
359 000 €
4 224 € / м²
Блок С
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
359 000 €
4 224 € / м²
Блок E
Areal:
85.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
349 000 €
4 106 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 8680 m2. Projektet består af 8 blokke. 104 lejligheder 1+1, 2+1 dublex planløsning. Udendørs swimmingpool, Indendørs swimmingpool, Tyrkisk Hammam, Fitness, Sauna, Spa, Biografrum, Musikrum, Legeplads, Aluminiumsvinduer, Kompositgulve, Alle keramiske rum og badeværelser, Lakerede køkkenskabe, Lakerede indvendige døre, Ståldøre . Forfaldsdato: 06.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km