GENESIS TOWERS ALANYA
1+1
fra 78 m²
от 173 600 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
78.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
174 690 €
2 240 € / м²
Блок А
Areal:
83.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
173 600 €
2 092 € / м²
Блок В
Areal:
88.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
213 500 €
2 426 € / м²
2+1
fra 107 m²
от 271 860 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
107.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
271 860 €
2 541 € / м²
Блок А
Areal:
160.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
4
Etage:
8
350 732 €
2 192 € / м²
Блок В
Areal:
109.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
284 290 €
2 608 € / м²
Блок В
Areal:
120.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
314 440 €
2 620 € / м²
3+1
fra 142 m²
от 390 600 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
191.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
403 890 €
2 115 € / м²
Блок В
Areal:
142.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
390 600 €
2 751 € / м²
Блок В
Areal:
170.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
431 340 €
2 537 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2469 m2. 2 blokke. 97 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Åben/lukket pool
Pinball/dart
Bibliotek/biograf Deadline: 05.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km