ALANYA SUNRISE
1+1
fra 60 m²
от 139 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
59.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
149 000 €
2 525 € / м²
Блок В
Areal:
59.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
139 000 €
2 356 € / м²
Блок В
Areal:
60.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
139 000 €
2 317 € / м²
2+1
fra 77 m²
от 174 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
77.1 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
174 000 €
2 260 € / м²
Блок В
Areal:
114.4 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
259 000 €
2 272 € / м²
Блок В
Areal:
115.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
259 000 €
2 252 € / м²
3+1
fra 124 m²
от 279 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
124.1 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
279 000 €
2 250 € / м²
4+1
fra 145 m²
от 289 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
145.3 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
5
289 000 €
1 993 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2413 m2. 50 lejligheder. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 layouts. Aqua Tennisbane, Basketballbane, Volleyballbane, Biograf, Tyrkisk bad, Sauna,
Videokameraer, Sikkerhedsvagt, Børneunderholdningsområde, Børnepool, Fællespool, Køkkenskab,
Indbygget badeværelsessæt, keramiske gulve, skjult LED
belysning i kældre, Lyd- og varmeisolering, PVC vinduessystem, Træ af høj kvalitet
indvendige døre, Satellit TV system, Video samtaleanlæg, Ståldør, Wifi, Færdiggørelsesdato: 12.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km