Number 1 residence
1+1
fra 35 m²
от 215 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
2
225 000 €
4 500 € / м²
Блок А
Areal:
57.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
295 000 €
5 175 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
2
215 000 €
4 300 € / м²
Блок В
Areal:
35.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
2
225 000 €
6 429 € / м²
Блок В
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
225 000 €
4 091 € / м²
2+1
fra 70 m²
от 350 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
124.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
5
Etage:
8
550 000 €
4 435 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
450 000 €
4 091 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
450 000 €
4 091 € / м²
Блок В
Areal:
70.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
350 000 €
5 000 € / м²
Блок В
Areal:
116.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
8
450 000 €
3 879 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2380 m2. 2 blokke. I alt 88 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex. Udendørs og indendørs swimmingpools, minivandland, fitnesscenter, sauna, generator, fitness, parkering, legeplads, hamam
Forfaldsdato: 08.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km