Twin tower 3
1+1
fra 60 m²
от 230 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
230 000 €
3 833 € / м²
Блок А
Areal:
62.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
240 000 €
3 871 € / м²
Блок В
Areal:
60.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
240 000 €
4 000 € / м²
2+1
fra 87 m²
от 325 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
400 000 €
3 636 € / м²
Блок А
Areal:
87.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
325 000 €
3 736 € / м²
Блок А
Areal:
118.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
435 000 €
3 686 € / м²
Блок В
Areal:
87.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
344 000 €
3 954 € / м²
3+1
fra 130 m²
от 460 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
130.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
460 000 €
3 538 € / м²
4+1
fra 183 m²
от 665 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
183.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
8
665 000 €
3 634 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 4467 m2. 2 blokke. I alt 144 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex, 4+1 duplex. Gym,
Tyrkisk bad, Hammam, Dampbad, Sauna, Massagerum, Gennemgangsindgang, Legeplads med gummibelægning, Gazebo, Loungeområde, Underjordisk parkering, Udendørs swimmingpool, Børnepool, Indendørs swimmingpool, Grillplads, Botanisk have, Cafe , Bar, 24-timers sikkerhed og videoovervågning, Kunstigt vandfald, Vandrestier, Spillerum, Toilet, Bruser, Omklædningsrum i fællesområder, Elevatorer i hver blok, VIP-zone, Jacuzzi, Ydervægge er lavet af naturlige materialer, pimpsten , Indgangsdør i stål, Indvendige teksturerede døre - Amerikansk profil, Panoramaruder i gulv med bredformat vinduer, termoruder i aluminiumsprofil og høj lydisolering, Indbygget køkkenenhed med granitbordplade, Gulvbelægning: keramiske granitfliser, Badeværelse er udstyret med brusekabine og håndvask med armaturer, Faldlofter med blødt lys, Indvendige vægge afsluttet med vandfast emulsionsmaling.
Forfaldsdato: 04.2023
Strand
Mere end 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/ALANYA
Du kunne også være interesseret i